sobota, 23 marca 2013

Stwarzaj swoje życie

To pozycja, którą mogę śmiało polecić, każdemu kto poszukuje swojej ścieżki. Stwarzaj Swoje Życie...

powiecie, przecież to jasne, wiadomo, że je stwarzamy.Otóż nie takie to znowu jasne, proste i klarowne.Bo czy aby zawsze wykorzystujemy siłę myśli... Swoich myśli oczywiście.

Czy nie częściej zdarza nam się żyć, według tego co myślą 

i mówią nam inni?                                       

W książce autor zachęca nas, abyśmy mieli świadomość i korzystali z faktu, że swoje życie powinniśmy stwarzać sami. Pamiętając, że każda chwila jest jedyna i niepowtarzalna. Że należy tu i teraz korzystać ze swoich nieograniczonych możliwości. I zamiast koncentrować się i tracić energie na ..."przeszkodach", dostrzegli w tym szansę np. na naukę i wyciąganie wniosków.W każdej lekcji życia, nawet tej, która zaboli, można bowiem "odkryć/odnaleźć" swój sukces, pod warunkiem, że wyciągniemy z tej lekcji wnioski. Czego przykład przytoczę krótkim fragmentem z książki...Najistotniejszą różnicą między"szczęśliwcami" a "przegranymi", jest to,że ci pierwsi nie poddają się, są wytrwali."Nieudacznicy" rezygnują po pierwszej porażce.Ludzie sukcesu najwyraźniej traktują swoją porażkę jako etap przejściowy na drodze do właściwego sukcesu...Niepowodzenie zdaje się dodawać im skrzydeł, zachęca wręcz do podwojenia wysiłku...

Gdybym miała jednym zdaniem zachęcić do książki, to napisałbym, że pozycja ta, to taki mały, napisany w bardzo przyswajalny sposób, przewodnik po naszych możliwościach, to taki wykrywacz, nie metalu, ale naszych wewnętrznych mocy, o których czasem nie mamy pojęcia, a dzięki pomocy tej książki będziemy mogli odnaleźć swój skarb-SWOJE ŻYCIE.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz