poniedziałek, 4 czerwca 2012

Warsztaty Instruktorskie I-go stopnia Powertex.13 styczeń 2012r. uczestniczyłam w kolejnych warsztatach z Powertex Tym razem były to http://www.powertex.com.pl/warsztaty/warsztaty-trenerskie/ które wprowadzały głębiej w technikę tworzenia prac plastycznych z użyciem utwardzacza do tkanin, a ich ukończenie zwieńczone było otrzymaniem certyfikatu trenera Powertex. 

Warsztaty Instruktorskie I stopnia Powertex - klasyczne utwardzanie.

I.Praca wykonana z Powertex Transparentnego oraz barwnika Powercolor, w celu uzyskania pożądanego koloru – praca z barwnikami i utwardzaczem transparentnym.
 
II. Praca, tworzenie  figury wiszącej, która została wystylizowana przy wykorzystaniu Powertex.
Przy pracy..
  A to efekt końcowy: 
Prezentuję:                                                                                                                                Piękną ,niepowtarzalną figurę wiszącą o wymiarach                      
Wysokość .50 cm. x Szerokość .51cm. Dama w sukni w całości jest w kolorze Bluish Grey, efektownie wycieniowana kolorem srebra.
Idealna forma i ozdoba do nietuzinkowych wnętrz do powieszenia na ścianie pokoju/ lub jako ozdoba drzwi wejściowych do pokoju np. młodej damy zapraszająca swą obecnością gości. Jeśli wiec jesteś osobą, która lubi otaczać się pięknymi, niepowtarzalnymi rzeczami, ta ozdoba jest właśnie dla Ciebie.      A może jesteś osobą, która lubi sprawiać radość innym obdarowując ich prezentami, taki prezent będzie na pewno trafionym, niepowielonym  pomysłem.                                                                                                                
III. Praca,to figura z użyciem gipsowej 
główki z kolekcji Powertex.
przy pracy...
Stylizowana na brąz,cieniowana czerwonym barwnikiem  figurka Masajki - z gipsowego popiersia oraz butelki, tkanin.

:

 A to efekt końcowy:

Przedstawiam:
Oryginalną, efektowną, stylizowaną na brąz, pokryta czerwonym barwnikiem ,oraz cieniowana złotym kolorem, figura przedstawiająca Masajkę - z gipsowego popiersia. Ta przepiękna  forma świetnie  nadaje się  jako ozdoba do ciekawych wnętrz. Charakteryzuje się starannym wykonaniem i ciekawą formą. Wspaniale będzie się komponować w każdym wnętrzu.          
Praca wykonana ręcznie.                                                                                                          
Jeśli lubisz sprawiać radość swoim bliskim, to idealna forma na prezent,do stylowych wnętrz.                                                                                                   

 Więcej zdjęć z warsztatów: Warsztaty trenerskie styczeń 2012r.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz